CZYŚCIWA DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ 

Zapewnij najwyższy poziom czystości i higieny dzięki naszym wysokiej jakości czyściwom specjalnie dostosowanym do potrzeb branży spożywczej. Nasza oferta to nie tylko skuteczne narzędzia do utrzymania czystości, ale także wsparcie w spełnianiu restrykcyjnych wymogów sanitarnych.

EKO WPG BIAŁY

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE MULTIZADANIOWE

Rolka:
111mb, 300 listków / listek 31 x 37 cm

 

Skład:
70% wiskoza / 30% poliester

 

Gramatura:
50g / m²

 

Kolor:
biały

EKO WPD KOLOR

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE MULTIZADANIOWE
Rolka: 111mb, 300 listków / listek 30 x 37 cm   Skład: 70% wiskoza / 30% poliester   Gramatura: 55g / m²   Kolor: niebieski, różowy, zielony, żółty

EKO 1 CP

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE SPECJALISTYCZNE

Rolka:
155mb, 420 listków / listek 30 x 37 cm

Skład:
55% celuloza / 45% poliester

Gramatura:
50g / m²

Kolor:
biały

EKO CP TURKUSOWY

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE SPECJALISTYCZNE
Rolka: 155mb, 420 listków / listek 30 x 37 cm   Skład: 45% celuloza / 55% poliester   Gramatura: 60g / m²   Kolor: turkusowy

EKO CP NIEBIESKI GŁADKI

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE SPECJALISTYCZNE

Rolka:
155mb, 420 listków / listek 30 x 37 cm

 

Skład:
45% celuloza / 55% poliester

 

Gramatura:
65g / m²

 

Kolor:
niebieski

Czyściwo Spożywcze

Nasze czyściwo spożywcze zostało specjalnie zaprojektowane, aby sprostać najwyższym standardom czystości i higieny w zakładach spożywczych. Wykonane z materiałów bezpiecznych dla kontaktu z żywnością, zapewniają bezpieczne i skuteczne czyszczenie powierzchni, narzędzi i maszyn używanych w procesie produkcji żywności.

Korzyści Korzystania z Naszych Produktów

  • Bezpieczeństwo Żywności: Nasze czyściwo dla branży spożywczej spełnia najwyższe normy higieniczne, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo żywności i uniknąć ryzyka kontaminacji.

  • Skuteczność Czyszczenia: Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, proces czyszczenia staje się łatwy i skuteczny, co przekłada się na wydajność i efektywność pracy.

  • Zgodność z Wymogami Sanitarnymi: Nasze czyściwa spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące higieny i czystości narzucane przez organy regulacyjne, co daje Ci pewność, że Twój zakład spełnia wszystkie normy sanitarno-epidemiologiczne.

  • Oszczędność Czasu i Kosztów: Nasze produkty są wyjątkowo trwałe i skuteczne, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne na utrzymanie wymaganego poziomu czystości w zakładzie spożywczym.

Niezwłocznie skorzystaj z naszej oferty czyściw dla branży spożywczej i podnieś standardy higieny w swoim zakładzie już dziś!

Polecamy także naszą pozostałą ofertę:

Producent Czyściwa

Czyściwo dla Branży Farmaceutycznej

Czyściwo Lakiernicze

Czyściwa Nasączone