CZYŚCIWA DLA PRZEMYSŁU POLIGRAFICZNEGO

DOSTOSOWUJEMY WYMIARY PRODUKTÓW WŁÓKNINOWYCH DO INDYWIDUALNYCH WYMAGAŃ KLIENTA

Czyściwa dla Przemysłu Poligraficznego

W branży poligraficznej, gdzie precyzja i jakość są niezbędne, odpowiednie czyściwa dla przemysłu poligraficznego stanowią fundament osiągania oczekiwanych wyników. Nasze czyściwo drukarskie jest specjalnie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom tej dynamicznej branży, zapewniając niezawodność.

Czyściwo dla przemysłu poligraficznego

Nasze czyściwa drukarskie doskonale usuwają nie tylko nadmiar płynów, ale również mocniejsze zabrudzenia. Świetnie nadają się do osuszania różnego rodzaju powierzchni, jednocześnie nie uszkadzając delikatnych powłok. Co więcej, sprawdzą się również do polerowania i dokładnego czyszczenia. 

Nasze produkty są zaprojektowane specjalnie z myślą o branży poligraficznej. Nie strzępią się, są odporne na rozdarcia, a w dodatku wyróżniają się niezwykłą chłonnością, zbierając dużą ilość płynu i zanieczyszczeń już za pierwszym przetarciem. Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że z łatwością można dopasować produkt do konkretnych potrzeb. 

Dlaczego warto wybrać czyściwa dla przemysłu poligraficznego?

Czyściwa przemysłowe z naszej oferty są przede wszystkim profesjonalnym rozwiązaniem czyszczącym, które pomaga w utrzymaniu porządku. Z ich pomocą z łatwością można zadbać o higienę, sprawność oraz bezpieczeństwo działania różnego rodzaju przemysłowych maszyn drukarskich. Sprawnie działająca maszyna to gwarancja precyzyjnego i wyrazistego druku. 

Nasze czyściwa dla przemysłu poligraficznego to również zrównoważone rozwiązanie dla tych, którym na sercu leży ochrona środowiska. Ściereczki nadają się do wielokrotnego użytku, co realnie wpływa na ilość wytwarzanych odpadów. Długotrwałe użytkowanie przekłada się również na koszty zakupu środków czyszczących – czyściwa dla przemysłu poligraficznego to ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego biznesu. 

Najwyższej jakości czyściwo drukarskie

W dziedzinie poligrafii, utrzymanie czystości i precyzji stanowi klucz do osiągnięcia perfekcyjnych efektów drukarskich. Nasze czyściwo dla przemysłu poligraficznego to niezbędny element wyposażenia każdej drukarni, gwarantujący zachowanie najwyższych standardów w procesie produkcyjnym. Skuteczne i wytrzymałe czyściwa do codziennego użytku w drukarni to produkty dedykowane, które zapewniają nieskazitelne efekty. 

Sprawdź również:

Nie czekaj dłużej – dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy doceniają doskonałą jakość naszych czyściw dla przemysłu poligraficznego. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać idealne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. 

EKO 1 CP

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE SPECJALISTYCZNE

Rolka:
155mb, 420 listków / listek 30 x 37 cm


Skład:
55% celuloza / 45% poliester

Gramatura:
50g / m²

Kolor:
biały

EKO CP KREPOWANY BIAŁY

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE SPECJALISTYCZNE
Rolka:
155mb, 420 listków / listek 30 x 37 cm


Skład:
55% celuloza / 45% poliester

Gramatura:
70g / m²

Kolor:
biały

EKO RCS BIAŁY

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE SPECJALISTYCZNE
Rolka:
106,4mb, 280 listków / listek 32 x 38cm


Skład:
70% celuloza (WP), 30% poliester

Gramatura:
80g / m²

Kolor:
biały

EKO RCS BIAŁY 50

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE SPECJALISTYCZNE
Rolka:
102,6mb, 270 listków / listek 30 x 38cm


Skład:
55% celuloza (WP), 45% poliester

Gramatura:
50g / m²

Kolor:
biały

EKO WPG BIAŁY

CZYŚCIWO PRZEMYSŁOWE MULTIZADANIOWE

Rolka:
111mb, 300 listków / listek 31 x 37 cm

Skład:
70% wiskoza / 30% poliester

Gramatura:
50g / m²

Kolor:
biały