RĘCZNIKI FRYZJERSKIE

DOSTOSOWUJEMY WYMIARY PRODUKTÓW WŁÓKNINOWYCH DO INDYWIDUALNYCH WYMAGAŃ KLIENTA

RĘCZNIK FRYZJERSKI DZIURKOWANY

RĘCZNIKI FRYZJERSKIE

Poszukujesz akcesoriów do swojego salonu fryzjerskiego? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę. Ręczniki jednorazowe fryzjerskie to jeden z wielu produktów, które proponujemy naszym klientom. Dlaczego warto inwestować w takie akcesoria? Wyjaśniamy!

Ręczniki jednorazowe fryzjerskie – do czego służą?

Stworzenie perfekcyjnej przestrzeni fryzjerskiej wymaga szczególnego zwrócenia uwagi na detale. Elementy, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mało istotne, często odgrywają kluczową rolę. Tym, na co należy zwrócić uwagę, to elementy pozwalające na dbanie o higienę na najwyższym poziomie. Doskonale sprawdzą się do tego ręczniki fryzjerskie, które można równie dobrze wykorzystywać w gabinetach kosmetycznych czy spa. 

Odpowiednia higiena i czystość to podstawa – szczególnie w sytuacjach, gdy pracownicy mają bliski kontakt z klientem. Niezbędne w takich miejscach są ręczniki jednorazowe fryzjerskie. Zapobiegają one rozprzestrzenianiu się bakterii i innych mikroorganizmów, co jest szczególnie istotne w kontekście profilaktyki różnego rodzaju zagrożeń m.in. pandemicznych. Wybierając ręcznik fryzjerski celulozowy lub ręczniki fryzjerskie włókninowe, nie tylko dbasz o higienę, ale również o komfort swoich klientów.

Ręczniki fryzjerskie jednorazowe – nasza oferta

Osoby, które chcą zainwestować w ręcznik fryzjerski, mają do wyboru kilka różnych rodzajów. Na szczególną uwagę zasługują:

 • ręczniki celulozowe fryzjerskie AIRLAID – są one chłonne, delikatne dla skóry oraz łatwe do utylizacji,

 • ręczniki fryzjerskie w listkach – praktyczne i wygodne w użyciu, szczególnie podczas intensywnej pracy,

 • ręczniki fryzjerskie w rolce – ta opcja pozwala na łatwą regulację długości ręcznika, co jest szczególnie praktyczne,

 • jednorazowe ręczniki fryzjerskie – doskonale sprawdzą się podczas jednorazowych zabiegów. Idealne dla salonów fryzjerskich dbających o ekologię.

Ręczniki jednorazowe fryzjerskie

Jesteśmy pewni, że nasze ręczniki jednorazowe fryzjerskie to najlepsze rozwiązanie dla właścicieli salonów fryzjerskich oraz salonów kosmetycznych. Wysoka jakość materiałów, z których jest wykonany każdy ręcznik jednorazowy fryzjerski, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo dla włosów i skóry. 

Aby wybrać odpowiednie ręczniki fryzjerskie dla swojego salonu, warto zastanowić się nad specyfiką wykonywanych zabiegów oraz preferencjami klientów. Zapewnij komfort i higienę swoim klientom, wybierając jedne z naszych ręczników fryzjerskich. Stawiaj na profesjonalizm i jakość w każdym szczególe swojego salonu! Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Wymiary:
70 x 40 cm

 
Skład:
50% wiskoza / 50% poliester

 
Gramatura:
40g / m²

 
Kolor:
biały

 
Ilość w opakowaniu:
50 szt. lub 100 szt.

Wykonany jest z chłonnego materiału o strukturze dziurkowanej, składającego się z wiskozy i poliestru.

 

 

RĘCZNIK FRYZJERSKI GŁADKI

RĘCZNIKI FRYZJERSKIE
Wymiary:
70 x 40 cm

 
Skład:
20% wiskoza / 80% poliester

 
Gramatura:
40g / m²

 
Kolor:
biały

 
Ilość w opakowaniu:
50 szt. lub 100 szt.

Wykonany jest z chłonnego materiału o strukturze gładkiej, składającego się z wiskozy i poliestru.

 

 

RĘCZNIK CELULOZOWY AIRLAID

RĘCZNIKI UNIWERSALNE
Rolka:
90mb, 230 listków / listek 30 x 39 cm

 
Skład:
100% celuloza

 
Gramatura:
50g / m²

 
Kolor:
biały

Ręcznik typu Airlaid wykonany jest z najwyższej jakości celulozy metodą napowietrzania. Z jednej strony powierzchnia gładka, z drugiej z przetłoczeniami, które ułatwiają absorbcję płynów i czyszczenie. Doskonały produkt przeznaczony do mycia i osuszania.

 • Zastosowanie:
  branża beauty i medyczna

 

 • Miejsca stosowania:
  salony fryzjersko – kosmetyczne, gabinety odnowy biologicznej przy zabiegach pielęgnacyjnych, kosmetycznych i leczniczych, gabinety lekarskie

 

 • Charakterystyka:
  produkt bardzo chłonny i wytrzymały, o niskim stopniu pylności, dzięki specjalnym tłoczeniom absorbuje płyny i zanieczyszczenia, jednocześnie delikatny i przyjemny dla skóry