RĘCZNIKI MEDYCZNE

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest między innymi ręcznik medyczny celulozowy. To produkt, który z pewnością jest znany każdej osobie, która pracuje w placówce medycznej. Ręczniki jednorazowe medyczne są niezawodne – zresztą przekonaj się o tym sam!

Ręcznik medyczny włókninowe – nasza oferta

Wśród wyposażenia każdej placówki medycznej — niezależnie od rozmiarów i specjalizacji, niezwykle ważne jest utrzymanie higieny i czystości. W tej kategorii oferujemy profesjonalne czyściwo medyczne. To wyjątkowe produkty, które w pełni odpowiadają na specjalistyczne potrzeby szpitali, gabinetów lekarskich

i laboratoriów oraz przychodni weterynaryjnych.

Dostępne u nas ręczniki jednorazowe do szpitala i innych placówek, to bezkompromisowa jakość i bezpieczeństwo. Proponujemy ręczniki medyczne włókninowe EKO WPD-MED o różnej gramaturze,  które dzięki swojej strukturze i chłonności, doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju procedurach medycznych, zwłaszcza przy badaniach USG. Produkty te to gwarancja dbałości o detale, które przekłada się na komfort i dobre samopoczucie pacjentów.

Ręczniki celulozowe do placówek medycznych

Podkreślając rolę higieny i czystości, nasze ręczniki medyczne celulozowe AIRLAID do gabinetów lekarskich czy gabinetów weterynaryjnych to minimum, które może zagwarantować każda placówka. Są nie tylko funkcjonalne, ale także skuteczne. Używanie ręczników idealnie wpisuje się w codzienne potrzeby personelu.

Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że czyściwa celulozowe są doskonałe pod względem jakości. Tego typu materiały do czyszczenia są w pełni ekologiczne. Oznacza to, że ich używanie nie wpływa niekorzystnie na nasze środowisko, a co równie ważne – ręczniki tego typu nie są kolejnym niepotrzebnym materiałem, który zatruwa naszą przyrodę. Jeśli zależy Ci na w pełni naturalnych metodach czyszczenia, to nasza oferta będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Oferowane przez nas ręczniki medyczne włókninowe i ręczniki celulozowe do gabinetów lekarskich, laboratoriów i do szpitala oraz przychodni weterynaryjnych wyróżniają się wieloma atutami. Do najważniejszych z nich należą:

  • bezpieczeństwo użytkowania,

  • wysoka jakość i wydajność,

  • różnorodność — ręczniki dostępne są w różnych gramaturach i rozmiarach,

  • w przypadku ręczników medycznych włókninowych, atest NIZP PZH-PIB.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz wcześniej wymienionych, produktów, proponujemy szeroki wybór innych akcesoriów, które są niezbędne

do utrzymania czystości. Sprawdź nasze czyściwa przemysłowe, czyściwo bezpyłowe oraz czyściwo warsztatowe. Zdecyduj się na doskonale dobrany asortyment — zadbaj o czystość i bezpieczeństwo swojej placówki.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego. Chcąc zapewnić klientom wszystko to, czego potrzebuje do utrzymywania porządku w różnych miejscach, nieustannie poszerzamy swój asortyment. Jeśli nie jesteś jednak pewny, który z proponowanych przez nas produktów najlepiej sprawdzi się

w Twojej sytuacji, to koniecznie do nas napisz. Nasza oferta obejmuje także kompleksowe doradztwo – posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielimy się

z klientami posiadaną wiedzą.

 

Przykładowe czyściwa:

EKO WPD-MED BIAŁY MAŁY

RĘCZNIKI MEDYCZNE
Rolka:
111mb, 300 listków / listek 24,5 x 37 cm

 
Skład:
70% wiskoza / 30% poliester

 
Gramatura:
40g / m²

 
Kolor:
biały

EKO WPD-MED BIAŁY DUŻY

RĘCZNIKI MEDYCZNE
Rolka:
111mb, 300 listków / listek 30 x 37 cm

 
Skład:
70% wiskoza / 30% poliester

 
Gramatura:
60g / m²

 
Kolor:
biały

RĘCZNIK CELULOZOWY AIRLAID

RĘCZNIKI UNIWERSALNE
Rolka:
90mb, 230 listków / listek 30 x 39 cm

 
Skład:
100% celuloza

 
Gramatura:
50g / m²

 
Kolor:
biały